Кошик
57 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Новинка
Полірувальна абразивна паста Mafra Heavy Cut Compound Corrector 2.0, фото 2

Полірувальна абразивна паста Mafra Heavy Cut Compound Corrector 2.0

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Полірувальна абразивна паста Mafra Heavy Cut Compound Corrector 2.0 - є продуктом нового покоління (розробка 2018-2019) від відомого італійського виробника Mafra.

(Обсяг - 1л.)

В Україні ми робимо велику ставку на цю полірувальну пасту, так як за сукупністю своїх властивостей і вартості рівних аналогів немає!

Паста на водній основі без силікону і наповнювачів, створена за сучасною МІКРО АБРАЗИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ (МАТ), завдяки чому стало можливим досягнення відразу кількох важливих результатів одночасно: ефективна абразивна ріжуча здатність, виняткова чистота обробки поверхні і універсальність застосування як для класичних роторних полірувальних машин, так і для полірувальних машин ексцентрикового типу.

Паста Mafra Heavy Cut Compound забезпечує високий рівень комфорту та безпеки при застосуванні на всіх етапах полірування.


Ідеальне застосування як на твердих, так і на м'яких типах ЛКП, працює однаково добре і эффективнно з полірувальними машинами роторного типу, у зв'язці з вовняними колами, з пристроями ексцентрикового типу в зв'язці з поролоновими і мікрофібровими колами, забезпечуючи швидкий і приголомшливий результат.

При розробці цієї пасти були враховані специфічні вимоги професіоналів, такі як скорочення часу полірування, простота і безпека використання, а так само можливість отримання фінішного кінцевого результату відразу, без використання додаткових етапів полірування, що економить значну частину часу.  

Продукт легко видаляє подряпини, володіє хорошою проникаючою дією, видаляє потертості і подряпини з ефективністю абразиву класу Р1500, не маскуючи їх навіть на ЛКП з дуже твердим лаком, як на оригінальному ЛКП, так і на перефарбованих поверхнях. Пасту можна використовувати і на прозорих захисних плівках без їх пошкодження, надаючи поверхні новий вигляд. Паста без запаху.


ЗАСТОСУВАННЯ


Розподіліть невелика кількість продукту на поролоновий коло. Для роторної полірувальної машинки використовуйте режим 600-900 об/хв, поступово підвищуючи обороти до 1500-1800 об/хв. і знижуючи тиск і обороти знову до 600-900 об/хв. Для полірувальної машинки орбітального типу розподіліть продукт на площі поверхні 40х40 см і застосовуючи параметр швидкості 1-2, поступово збільшуйте швидкість до максимальної, поки не буде оброблена вся поверхня з нанесеної поліроллю.
Основні
Виробник  Ma-Fra
Об`єм1000 мл
Користувацькі характеристики
ВиробникMA-FRA
  • Ціна: 1 190 грн.