Кошик
58 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Labocosmetica Fiero підкладка-праймер під кварцові покриття, фото 2

Labocosmetica Fiero підкладка-праймер під кварцові покриття

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

FIERO - це нова (2020 рік) інноваційна підкладка-праймер на водній основі без воску або силікону. Вона НЕ приховує дефекти, але УСУВАЄ їх, залишаючи чисту і справжню поверхню ЛКП з надзвичайним і глибоким блиском, створюючи ідеальні умови для подальшого нанесення нанокерамических покриттів.

Наша основа-основа була розроблена як заключний етап полірування спеціально для підготовки ЛКП до нанесення кварцових захисних покриттів. Завдяки інноваційній технології S. A. M. - Self Assembled Monosayer гарантує міцну і довговічну зв'язок між поверхнею ЛКП нанесеним нанокерамическим покриттям.

 

 

Традиційні підкладки-праймери, які використовують смоли і наповнювачі для отримання відмінного покриття, що вимагають тривалого часу для полімеризації, зазвичай від 6 до 12 годин очікування! З FIERO всього цього не відбувається, тому як це склад дозволяє наносити вибране кварцове покриття відразу після фінішної фази, тим самим заощаджуючи багато часу.

FIERO не змивається IPA (ізопропіловим спиртом) і сумісний зі всіма покриттями, що вимагають запікання УФ-ламп, при цьому без будь-яких втрат в глянці.

 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 

Основні атрибути
Країна виробникІталія
Об`єм250 мл
  • Ціна: 637 грн.