Кошик
68 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380 (97) 063-09-40
+380 (50) 941-03-83
+380 (93) 822-89-09
Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 2
Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 3
Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 2
Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 2
Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 3
  • Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів, фото 2

Labocosmetica SAM + HPC набір кварцових захисних покриттів

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Labocosmetica SAM - це тип окремого кварцового захисного покриття (наноситься в один шар і дає яскраво-виражений гідрофобний ефект і твердість), яке завдяки технології «Самосборный моношар», на якій воно засновано, може наноситися у вигляді одного шару, забезпечуючи ефективну хіміко-фізичний захист (80% хімічне і 20% фізична).

Контактний кут 108 град.
Товщина шару 700-1500 нм.

 

 

Після нанесення на поверхню #SAM мимовільно утворює покриття завдяки хімічній адсорбції і самоорганізації органічних молекул, що складаються з реакційних «головних груп» і вибраних «функціональних» хімічних груп (функціоналізованих молекул), для досягнення найкращого балансу між фізичним захистом і гідрофобними характеристиками.

Нанесення на спеціально підготовлені поверхні необхідно для того, щоб «звільнити» ділянки активної поверхні, з допомогою яких #SAM утворює стабільну хімічну зв'язок і, таким чином, отримати найкращі можливі характеристики з точки зору ефективності і довговічності.

 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 


#HPC прокладає шлях до абсолютно нової категорії покриттів, призначених для верхнього (гідрофобного) шару. Завдяки своїй технології «нано-гідрогелева система» вона створює гідрофобну мембрану з полімерною матрицею, що складається з «будівельних блоків», які утворюють сітки та прилипають безпосередньо до поверхні, створюючи дуже стійкий і еластичний шар.

#HPC дуже стійкий до хімічних, сольовим і ультрафіолетового впливу, що викликає корозію і незмивні плями, а також володіє протиобростаючими властивостями, його відмінною рисою є його антистатична і протиобростаюча здатність, завдяки чому автомобіль довше залишається чистим і легше відмивається від забруднень під час миття.

 

 

Покриття #HPC можна наносити окремо або в якості верхнього шару на інші покриття серії labocosmetica. Ця мембрана створює тривимірний глянець, який забезпечує глибокий блиск і покращує колір фарби.

Покриття #Labocosmetica були піддані різним стрес-тестів спочатку в лабораторії, а потім безпосередньо в польових умовах завдяки співпраці різних міжнародних відділень.

Покриття #Labocosmetica були піддані різним стрес-тестів спочатку в лабораторії, а потім безпосередньо в польових умовах завдяки співпраці різних міжнародних відділень.

 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 

 

Ми вибрали міста з найбільш екстремальними кліматичними умовами в світі: Дубай (Об'єднані Арабські Емірати) для палючої спеки і піщаних бур, Делі (Індія) і Маніла (Філіппіни) для задушливого смогу і тропічної спеки, Москва (Росія) та Гетеборг (Швеція) для холодних і дорожніх умов, на додаток до основних європейських столицях, де кліматичні та дорожні умови, безумовно, більш нормальні.

Слід зазначити, що протягом усього періоду випробувань не завжди вдавалося дотримуватися рекомендовану нами програму обслуговування покриття.

Це дозволило нам перевірити стан оброблюваної поверхні в найгіршій ситуації.
За результатами численних випробувань ми отримали середньозважене значення, з якого видно, що один рік життя наших покриттів складає приблизно 15 000 км.

Виходячи з цих даних, ми можемо стверджувати, що мінімальна тривалість #SAM + #HPC становить 60 000 км або 4 роки

Основні
Країна виробникІталія
Об`єм60 мл
ТипПоліроль для кузова
ВиробникLabocosmetica
  • Ціна: 3 790 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner