Кошик
57 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 2
Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 3
Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 2
Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 2
Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 3
 • Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл, фото 2

Gtechniq Serum Ultra - ексклюзивне захисне покриття для авто 50 мл

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Crystal Serum Ultra - нанокераміческое захисне покриття для ЛКП отримала світове визнання як одне з найбільш міцних і стійких у всіх відносинах. Забезпечує захист ЛКП до 9 років* (дані виробника)
 
Може застосовуватися виключно професіоналами в детейлінг ценрах.
Даний склад настільки твердий і міцний, що при не правильному нанесенні для його видалення (з подальшим перенанесением) доведеться вдатися до абразивної папері з градацією 2000 або до высокоабразивной поліровці.

Ключем до посилення продуктивності Crystal Serum Ultra є впровадження нової революційної 7-нм наночастинки поряд з існуючою наночастицей 20 нм і збільшення відношення сполучних агентів, які підсилюють і потовщують верхній шар покриття.

 


Твердий верхній шар 10h і більш м'який 7-й базовий шар забезпечують поліпшену стійкість до подряпин порівняно із звичайними 9h покриттями. У порівнянні зі стандартними керамічними покриттями кристалічна Crystal Serum Ultra формує відносно більш товсту комбіновану плівку, яка значно зменшує ризик появи пошкоджень поверхні і покращує блиск.

Рівень кришталевого блиску даного покриття варто відзначити окремо, так як він перевершує будь-преміум віск карнауба.

Крім високої твердості і ефекту "антискретч" (запобігання утворення подряпин і павутиння на поверхні ЛКП, твердість 10H) після його нанесення Ви отримаєте потужний ефект самоочищення і найвищу ступінь гладкості які не дасть жодне з інших аналогічних покриттів.

Це єдине покриття на ринку, яке витримує вплив агресивних лужних миючих засобів в діапазоні pH 2-13!

Gtechniq Crystal Serum Ultra є температуростойкостью продуктом в широкому діапазоні від -40 до +250 градусів Цельсія і пропонує винятковий захист від ультрафіолетового випромінювання.

Gtechniq Crystal Serum Ultra може застосовуватися в якості самостійного продукту, однак для забезпечення максимального гідрофобного ефекту рекомендується використовувати финализирующий шар Gtechniq EXO або Gtechniq C0 Aero Coat

Доступні об'єми: 30 і 50 мл.

В комплект входить: склад, аплікатори для нанесення, нітрилові рукавички.


ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 

 

 

 

          

          

СПОСІБ НАНЕСЕННЯ

 

 • Щоб застосувати Crystal Serum Ultra, автомобіль повинен знаходитися в приміщенні і повинен залишатися у приміщенні протягом не менше 12 годин після нанесення покриття.
 • Умови навколишнього середовища повинні бути в діапазоні від 5 до 30 C°
 • Перед нанесенням покриття автомобіль в обов'язковому порядку повинен пройти комплекс робіт по детейлінг миття та полірування.
 • Надіньте рукавички (входять в комплект), щоб запобігти потраплянню Crystal Serum Ultra на шкіру рук.
 • За допомогою піпетки заповніть складом аплікатор двома повними заходами.
 • Закрийте флакон з вмістом кришкою і відкладіть в сторону - не тримайте флакон у руці, оскільки це сприяє передчасного затвердіння.
 • Наносити аплікатором просоченим складом перекривають рухами хрест на хрест маленькими ділянками.
 • Після нанесення покриття на ділянку деталі приступайте до його не замедлительному располировыванию і видалення залишків. Пам'ятайте, що располировывать потрібно без сильного тиску на микрофибровое рушник.
 • Для зручності визначення поверхневих решток краще всього використовувати плоский джерело світла середньої інтенсивності і нахиляти голову так, щоб ви переглядати кожну поверхню під кількома кутами.
 • Можливо, вам знадобиться кілька разів обробити мікрофіброю одну і ту ж область, щоб видалити залишки. Ми рекомендуємо використовувати дві тканини з мікроволокна в будь-який момент часу. Зверніть увагу, що ви видаляєте тільки зайвий продукт.
 • Уникайте располировывания з великим зусиллям, так як це може зіпсувати поверхню, яку ви захищаєте, і ви також можете перетягнути частково отвержденное покриття з поверхні.
 • Подбайте про те, щоб мікрофібри, які ви використовуєте, переварачивались досить швидко, так як Gtechniq Crystal Serum Ultra частково залишається у волокнах, це значно ускладнить подальшу располировку.
 • Якщо ви пропустите видалення залишків складу і не располируете його повністю, Вам доведеться використовувати абразивну папір або вдатися до высокоабразивной поліровці для видалення Crystal Serum Ultra з деталі, а потім провести повторну полірування з подальшим перенанесеникм покриття.
 • Не рекомендується наносити більш ніж один шар Ultra! Для отримання кращих гідрофобних властивостей слід нанести 2-а шару Gtechniq EXO по верх одного шару Ulrta через 1 годину після його нанесення.
 • Як тільки ви закінчите, помістіть мікрофібри у воду, вимийте і висушіть їх як можна швидше, інакше Crystal Serum буде кристалізуватися в тканини.
 • Дайте покриттю повністю кристализироваться протягом принаймні 12 годин, перш ніж автомобіль експлуатувати.
Основні
Виробник  Gtechniq
Країна виробникВеликобританія
Об`єм30 мл
ТипПоліроль для кузова
 • Ціна: 5 340 грн.