Кошик
58 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Тригерный розпилювач Kwazar Mercury Super Pro+ 360 1л, фото 2
Тригерный розпилювач Kwazar Mercury Super Pro+ 360 1л, фото 2
Тригерный розпилювач Kwazar Mercury Super Pro+ 360 1л, фото 2

Тригерный розпилювач Kwazar Mercury Super Pro+ 360 1л

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ручний критичний розпилювач для автомийок Kwazar Mercury Super Pro+ 360 – нова серія обприскувачів, яка має кілька відмінних і унікальних рішень.

Перше що варто відзначити це унікальна конструкція механізму Double Action яка дозволяє одним натисканням на курок зробити подвійний розпил/"пшик" рідини, що призводить до гарної ефективності розпилювача в порівнянні зі звичайними "брызгалками". Додатково, форсунка має регулювання кута розпилення. Таке рішення дозволяє швидше ніж раніше провести нанесення воску, очисника та ін, і при цьому рука не буде так сильно втомлюватися від частого натискання на курок.

Друга перевага цієї моделі - це можливість працювати розпилювачем тримаючи його під будь-яким кутом (хоч "вниз головою") завдяки системі Stress Free 360 ®. Це досягається за рахунок гнучкої забірної трубки всередині пляшки і латунному таження.

Розпилювачі для автомийок Kwazar Merkury Pro+ забезпечені стабілізуючим підставою (зручно ставити на підлогу і при цьому він не переварачивается/не падає), а також прозорим вертикальним індикатором рівня з градуйованою шкалою, що дозволяє легко і швидко визначити рівень рідини.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

  • робочий об'єм: 1 л
  • загальна ємність: 1,23 л
  • розпилювання рідини в повному циклі: 3 мл
  • система 360
  • вага: 0,20 кг
  • висота: 35 см

 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 

 

 

Основні атрибути
Виробник  Kvazar
Країна виробникПольща
  • Ціна: 306 грн.