Кошик
58 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 2
Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 3
Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 2
Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 2
Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 3
 • Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 2
 • Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 3
 • Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка, фото 4

Rupes BigFoot LHR 21 ES Mark II DLX ексцентрикова полірувальна машинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Професійна ексцентрикова полірувальна машинка для високоякісної полірування автомобілів Rupes BigFoot 21 Mark II DeLuxe (повний набір)


Виробництво і збірка - 100% Італія (Via Marconi, 3 A - 20080 Vermezzo (MI) - Italy)

 

Новинка від Rupes. У наявності!

 

Ексцентрикова (орбітальна) машинка для полірування з ходом ексцентрика 21 мм. для полірування свіжопофарбованих поверхонь, видалення частинок пилу і усунення "голографічного" ефекту.

 


ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ MARK ll ВІД ПОПЕРЕДНІХ ВЕРСІЙ:

 

Вище швидкість і крутний момент: + 30% Більше оборотів в хвилину, вище крутний момент, що гарантує максимальні характеристики у важкодоступних зонах і увігнутих поверхнях.

Ідеальне балансування: Чудова балансування електричного навантаження і механічних частин.

Ефективність Rupes: Більш потужний ел.двигун з меншим споживанням енергії і більш високими експлуатаційними характеристиками

Більш низький рівень вібрації: Менша навантаження для виконавця робіт більш довге використання інструменту з простим і зручним розташуванням при будь-якому положенні.

Покращена ергономіка: Гумова манжета, розташована на корпусі машинки і затискному пристрої, покращує якість бездоганною конструкції полірувальних машинок BigFoot. М'який матеріал забезпечує зручне і безпечне положення інструменту в руці. Зручна ручка, безшумний механізм, мінімум вібрацій – ось кілька характеристик, які роблять систему BigFoot найбільш універсальною і затребуваною на ринку.

Електронне регулювання швидкості: Регулятор швидкості зі шкалою дозволяє регулювати швидкість в залежності від типу застосування. Регулятор швидкості на ручці дозволяє виконувати поліровку на швидкості, точно відрегульованої для певної задачі, швидкість можна регулювати під час роботи, уникаючи тим самим перерв. Підошва обертається на вибраній швидкості, зберігаючи при навантаженні, від 2570 до 4700 об/хв, і споживає то кількість електроенергії, яка необхідна для виконання певної задачі. Регулювання швидкості включає шість налаштувань користувача для будь-якого типу полірування.

Покращена балансування: Чудова балансування елементів робить полірування зручною і не дає вібрацій. Це забезпечує оптимальну передачу енергії на поверхню і дозволяє працювати навіть з важкодоступними місцями, гарантуючи високі результати полірування. Це означає, що працювати можна довше в більш комфортних умовах. Основна балансування корпусу інструменту забезпечує більш чутливий контроль під час полірування.

Блокування включення/відключення: Кнопка блокування включення/відключення, розташована з лівого боку ручки, допомагає оператору вільно розташовувати руку під час різних положень полірування, оснащена захистом випадкового натискання. Завдяки цьому пристрою, інструмент безпечний навіть при тривалому застосуванні.

Дизайн: Увага до деталей – це не тільки привабливий дизайн. Кожна деталь, наприклад, гумова опора на корпусі машинки для утримання стійкого положення інструменту під час простою, є результатом ретельного дослідження з метою забезпечення максимальної зручності оператора.

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ

 

 • Фірмова сумка;
 • LHR21ES електрична полірувальна машинка;
 • Поліроль: QUARZ GLOSS - 0,25 л;
 • Поліроль: ZEPHIR GLOSS – 0,25 л;
 • Поліроль: KERAMIK GLOSS – 0,25 л;
 • Поліроль: DIAMOND GLOSS – 0,25 л;
 • Полірувальні м'які кола - 2 шт.;
 • Полірувальні жорсткі кола - 2 шт.;
 • мікрофібри - 4 шт;

 

 

ОСОБЛИВОСТІ

 

 • Великий хід ексцентрика сприяє скороченню загального часу, який витрачається на поліровку
 • Плавний пуск-старт забезпечує поступове плавне розкручування робочої поверхні для уникнення "розбризкування" полірувальної пасти
 • Електронний контроль забезпечує підтримання швидкості обертання на постійному заданому значенні
 • Функція "антираскручивания" запобігає обертання на високих оборотах, що усуває утворення подряпин
 • Нова ергономічна передня ручка
 • Поліуретанова підкладка розроблена фірмою RUPES
 • Машинка може експлуатуватися навіть слабо підготовленим персоналом


 

ПЕРЕВАГИ

 

Економія часу до 40%: нова полірувальна система BigFoot вразить Вас швидкістю, з якою Ви досягнете чудових результатів. МЕНШЕ проходів, МЕНШЕ часу. МЕНШЕ знос, БІЛЬШЕ користі.

Економія електроенергії до 40%: конструкція та технологія нових обертально-орбітальних полірувальних машин RUPES сприяють значній економії електроенергії в порівнянні з традиційними полірувальними машинами.

Без голограм: голограми - це сліди, що залишаються традиційними полірувальними машинами. Обертально-орбітальні полірувальні машини нового покоління не створюють голограм і гарантують високу якість фінішної обробки навіть при одному проході.

Простота використання: полірування завжди вважалося роботою вимагають досвіду і майстерності. Недосвідченість в поліровці може призвести до пошкоджень поверхні. RUPES вдалося знизити такий ризик завдяки своїй новій обертально-орбітальної полірувальної системі.

Висока якість обробки: при поліруванні завжди хочеться отримувати глибину кольору і блиск. Компанія RUPES при розробці своїх полірувальних машин враховує це і допомагає досягати кращих результатів в обробці поверхні.

Максимальний контроль: полірувальні машини RUPES відрізняються своєю легкістю, простотою і хорошою керованістю. Завдяки цим якостям, досягаються результати більш високої якості.

Без перегріву поверхні: при поліруванні необхідно забезпечувати температурний режим. Обертально-орбітальне рух і технічні характеристики нових полірувальних машин RUPES дозволяють уникнути перевищення меж температури і уникнути перегріву поверхні.
Більша поверхня контакту: використання нових обертально-орбітальних полірувальних машин RUPES дозволить використовувати на 100% поверхню полірувального диска.

 

 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 

    

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Привід Електричний
Макс.діаметр полірувальника 180 мм
Макс.діаметр підошви VELCRO 155 мм
Частота обертання 2570-4700 об/хв
Хід ексцентрика (орбітальний хід) 21 мм
Потужність (Вт) 500
Напруга, В, Гц 220, 50 
Різьба шпинделя М8-F
Регулювання швидкості так
Вага 2,25 кг
Гарантія 12 місяців

 

 

Основні
Виробник  Rupes
Країна виробникІталія
 • Ціна: 17 600 грн.