Кошик
58 відгуків
Оборудование для автомойки, клининга и детейлинга в Украине
+380509410383
+380938228909
Valet Pro Yellow Fine Clay глина для м'якого очищення ЛКП, фото 2
Valet Pro Yellow Fine Clay глина для м'якого очищення ЛКП, фото 2
Valet Pro Yellow Fine Clay глина для м'якого очищення ЛКП, фото 2

Valet Pro Yellow Fine Clay глина для м'якого очищення ЛКП

Опис
Інформація для замовлення
Valet Pro Yellow Fine Clay - це дуже високоякісна м'яка глина жовтого кольору, ідеальна для частого та регулярного застосування при очищенні ЛКП.
 
Неабразивная чистяча глина (пластилін) ефективно очищає ЛКП і видаляє всі стійкі і невидимі забруднення, роблячи поверхню гладенькою, як скло і кристально чистою.
 
Дуже швидко усуває різні нальоти з кузова автомобіля, прибирає сліди від клейових/в'язких плям, бруньки з дерев, бітум, пташиний послід, видаляє вапно (від патьоків води),сліди від реагенту і комах, смоли, гудрон, пилок та інші складні забруднення.

Легко мнеться в руках, утворюючи максимально відповідну для очищення форму, завжди залишаючись м'яким, що гарантує відсутність подряпин і пошкоджень поверхонь.
 
Цей продукт був розроблений для роботи як з лубрикантом так і з водою. Аналоги інших виробників використовуватися з змащувальні лубрикантом для захисту поверхні ЛКП від подряпин і матования. Valet Pro розробила цю жовту глину, в якій використовувалися високоякісні інгредієнти, які зробили більш гладкою її поверхню.
 
Глина від Valet Pro просто чудова, і в перший раз, коли ви використовуєте її, ви будете дивуватися, чому ви ніколи не чули про неї раніше".
 

ВІДЕО ДЕМОНСТРАЦІЯ

 
 
 
 
 
 
 
  • Ціна: 415 грн.